Kaip turi būti prižiūrimos auksinės grandinėlės ir apyrankės?

Atrodo, kol papuošalas naujas, juo galima labai ilgai džiaugtis. Kiekvienu nauju daiktu mėgaujamės. Jis dar greitai nepabosta, teikia mums džiaugsmą ir stengiamės kuo dažniau jį nešioti. Taip yra ir su papuošalais. Ne taip dažnai juos perkame, kad galėtume kasdien nešioti naujus ir taip nustebinti naujais deriniais ne tik save, bet ir kitus. Juk tiek auksinės grandinėlės, tiek ir auksinės apyrankės nemažai kainuoja. Ypač jeigu tai – rankų darbo, vienetiniai ir unikalūs gaminiai. Į tokio tipo papuošalus visada verta investuoti, nes jie niekada neišeina iš mados, nenusibosta ir juos derinti prie aprangos nėra sunku. Žinoma, nereikia pamiršti ir apie tai, kad rankų darbo auksinės grandinėlės ir apyrankės turi būti tinkamai prižiūrimos, kad Jus džiugintų kuo ilgiau. Ar žinote, kokia yra auksinių papuošalų priežiūra?

Mitų, kaip tinkamai prižiūrėti iš aukso pagamintus papuošalus nėra mažai, tad turite būti tikri, kad sekančiam auksinių gaminių valymui pasirinksite tinkamus metodus. Auksinės grandinėlės, pirktos iš juvelyrų, niekada nenuvils savo kokybe. Tokie gaminiai gali ilgiau išlikti blizgūs ir patogūs nešioti.

Kadangi rankų darbo auksiniai papuošalai yra visuomet labai vertinami, tai su jais ir elkitės atitinkamai. Deramai prižiūrimi jie ilgiau teiks džiaugsmą ir žavingai spindės. Auksiniams papuošalams reikia švelnios priežiūros. Juos valykite tik su minkšta šluoste. Jeigu Jūsų turimos auksinės grandinėlės ir apyrankės yra pintos, turi tam tikrus raštus, griovelius ar kitus nelygumus, kuriuos pasiekti su minkšta šluoste nėra lengva, tai pasitelkite į pagalbą minkščiausia galvute turimą šepetėlį. Šiam darbui gali tikri ir senas dantų šepetėlis, tik svarbu, kad jo šereliai būtų patys minkščiausi. Papildomai naudokite švelnų valymo tirpalą. Tai turi būti neabrazyvinis tirpalas. Tirpalo užtepę ant šepetėlio, švelniai šveiskite nešvarumus ar patamsėjimus. Po valymo procedūros auksinius papuošalus nuplaukite vandeniu, kad būtų pašalintas valymo tirpalas.

Norėdami auksinius papuošalus išlaikyti kuo gražesnės išvaizdos, juos laikykite tam skirtose erdviose papuošalų dėžutėse. Pasistenkite, kad papuošalai nesiliestų vieni su kitais. Priešingu atveju auksiniai gaminiai gali susibraižyti, nes auksas yra minkštas metalas.

By

Posted in

Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *