Puodeliai – ne smulkmena, tačiau skanios kavos garantija

Mėgstate kavą? Tokiu atveju jums reikia ne tik atsakingai rinktis kavos gėrimą, tačiau taip pat ir puodelius iš kurių ji bus geriama. Juk dažnas teigia, kad iš vienų puodelių kava tikrai yra kur kas skanesnė nei iš kitų. Dėl to šiuo metu labai mėgstami bei vertinami yra dvigubo stiklo puodeliai, kurie suteikia galimybę ne tik gerti stilingai, tačiau svarbiausia, kad ir džiaugtis ilgai išlaikomo gėrimo šiluma.

Iš ko gerti skanu jums?

Renkantis puodelius galite pamatyti, kad šiuo metu opcijų rinkoje tikrai labai daug. Kai kurie puodeliai net yra pristatomi kaip madingi. Tai nėra bloga opcija renkantis. Tačiau nepamirškite, kad svarbiausia yra gerti iš tokio puodelio, kuris labiausiai patinka jums. Kol vieni dažniausiai renkasi modernumu kvepiančias opcijas, tuo tarpu kitiems labiausiai patinka klasikiniai indai, kurie siejami net ir su prabanga. Gera ir patogu, kai visa indai namuose dera savo stiliumi prie kitų akcentų, kurie yra puoselėjami.

Galima plauti indaplovėje

Mitas, kad stiklo puodeliai negali būti plaunami indaplovėje, kadangi ten jie gali paprasčiausiai skilti. Žinoma, kad yra daug įvairiausių modelių ir dažniausiai kiekvienas gamintojas pats tiksliai nurodo – kokios yra puodelio plovimo galimybės. Tačiau daugelis tikrai nėra lepūs, tad dažniausiai be jokio vargo gali būti plaunami indaplovėje. Tik galimai tam teks pasirinkti konkrečiam indui labiausiai tinkamą plovimo programą, kuri nėra labai agresyvi.

Skiriasi jų talpa

Renkantis puodelius siūlome įvertinti tai, kad šiuo metu galima rasti daug variantų, kurie pirmiausia kinta savo talpa. Nuo tokių, kurie yra labai dideli ir dažniausiai patinka tiems, kurie geria skanius kavos gėrimus, iki kur kas mažesnių, kurie dažniausiai naudojami tikrai, stipriai kavai. Namuose, žinoma, visada verta turėti kuo daugiau opcijų.

Dekoruojami akcentais

Renkantis puodelius siūlome kuo daugiau dėmesio skirti jų stiliui. Šiuo metu variantų tikrai gana daug, tad kiekvienas gali rasti tą, kuris jam labiausiai tinka. Žiūrėkite, koks stilius ir kuo puoštas. Tai padės jums rasti artimą širdžiai puoduką ir kurio kava bus pati skaniausia.

By

Posted in

Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *