Auksiniai pakabukai: kaip nesuklysti renkantis?

pakabukai

Iškirptė laikoma bene jausmingiausia ir gražiausia moters kūno dalimi. Siekiant pabrėžti šios vietos grožį, moterims į pagalbą atskuba įstabūs juvelyriniai dirbiniaiauksiniai pakabukai ir grandinėlės. Tinkamai pasirinkti auksiniai pakabukai ne tik pabrėžia iškirptės grožį, bet ir papildo moters aprangos stilių.

Norint pasirinkti pačius tinkamiausius kaklo pakabukus, reikia atkreipti dėmesį į kelis naudingus patarimus. Juk šie juvelyriniai dirbiniai papildo bet kurios moters įvaizdį, todėl nusipelno ir ypatingo dėmesio renkantis.

Įprastai pakabukai yra laikomi nepriklausomais dekoratyviniais elementais ir jiems nekeliami dideli reikalavimai, ko nebūtų galima pasakyti apie žiedų ir auskarų derinimą tarpusavyje. Tiesa, niekada neatrodysite skoningai, jeigu pakabukas bus auksinis, o kiti dėvimi papuošalai – sidabriniai, metaliniai ar atvirkščiai. Visais atvejais reikia bendrinio derinimo, tiesiog pakabukams nėra keliami ypač aukšti etiketo standartai. Svarbiausia žinoti žmogaus stilių ir tik tada rinktis kaklo pakabuką, priešingu atveju papuošalas taps nemėgiamu ir bus greitai paslėptas papuošalų dėžutėje.

Niekam ne paslaptis, kad prie gražaus pakabuko turi derėti ir grandinėlė, todėl ekspertai visada siūlo pirmiau išsirinkti ją ir tik vėliau prie jos rinktis tinkamą pakabuką. Ką svarbu žinoti, renkantis šiuos papuošalus?

  • pakabukas neturi sverti daugiau nei kaklo grandinėlė. Nepaisant šios taisyklės, grandinėlė nusidėvės ir galiausiai nutrūks;
  • pakabuko spalva turi derėti prie grandinėlės spalvos;
  • grandinėlė neturėtų atitraukti dėmesio nuo pakabuko, todėl patartina rinktis paprasto stiliaus grandinėles;
  • atkreipkite dėmesį į pakabuko užsegimo plotį. Jis turi būti pakankamai platus, kad būtų galima jį perverti per grandinėlę;
  • geriausia rinktis lengvai sulenkiamas, paprastas, neiššaukiančio stiliaus grandinėles, nes prie jų tinka praktiškai visi pakabukai. Stenkitės vengti plokščių grandinėlių, nes jos nėra tinkamos segėti su pakabukais.

Norint pasirinkti geriausiai deramus papuošalus, rekomenduojama juos apžiūrėti gyvai fizinėse parduotuvėse arba internetu. Visada galima įsigyti jau sukomplektuotus papuošalus – taip būsite tikri, kad gausite tarpusavyje geriausiai suderintą pakabuką su grandinėle. Parduotuvių konsultantai mielai jums patars ir parodys geriausiai jūsų stilių atitinkančius juvelyrinius dirbinius.

By

Posted in

Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *