Mėšlo kratytuvai ir kita technika padės darbus atlikti greičiau

Įvairiuose ūkiuose atliekant skirtingus darbus, reikalinga tam pritaikyta žemės ūkio technika. Dažniausiai tai yra įvairūs prikabinami ir pakabinami priedai, kurie naudojami skirtingiems ūkio darbams. Taip kiekvieną kartą keičiant priedą, traktorius gali padėti atlikti daugybę darbų, Pavyzdžiui, prie traktoriaus jungiami mėšlo kratytuvai, žoliapjovės, sėjamosios, barstytuvai ar kiti technikos vienetai.

Žemės paruošimui

Žemės ūkiuose, kuriuose auginamos įvairios kultūros, labai svarbus etapas yra žemės paruošimas. Čia gali prireikti skirtingų traktorių priedų. Pirmiausia žemė reikia įdirbti, kad joje būtų galima sėti arba kažką sodinti. Todėl traktoriui reikalingas plūgas, kuris naudojamas tuomet, kai reikia įdirbti naują lauką. Vėliau reikia kultivatoriaus, kuris žemę išdirba ir paruošią sėjai. Taip pat šiuo du padargus galima keisti į diskinį ir noraginį skutikus, kurių pagalba ne blogiau ir net greičiau paruošiamas laukas.

Tręšimui

Įvairiems tręšimo darbams naudojami kitokie traktorių priedai. Pavyzdžiui, mėšlo kratytuvai. Tai vienas populiariausių tręšimui naudojamų priedų, ypač, gyvulininkystės ūkiuose. Kratytuvai gali būti įvairūs. Jie taip pat naudojami dirbant su traktoriumi, tačiau skiriasi jų savybės. Pirmiausia, renkantis mėšlo kratytuvą, reikia atkreipti dėmesį į tai, kokiame plotyje kratytuvas iškrato mėšlą. Taip pat svarbu žinoti, kokie bus paties kratytuvo išmatavimai. Rinkitės tik patikimų gamintojų kratytuvus, kurie parduodami profesionaliose žemės ūkio technikos parduotuvėse.

Mėšlo kratytuvus galima naudoti įvairiai. Kai kurie kratytuvai tinka ne tik karvių, bet ir vištų mėšlui kratyti. Taip pat pasirinkus tinkamą kratytuvą, su juo galėsite kratyti ne tik mėšlą, bet ir kalkes. Dažniausiai kratytuvas įsigyjamas kaip traktoriaus puspriekabė.

Sėjimui ir sodinimui

Įvairūs priedai naudojami sėjimo ir sodinimo darbams. Tam prie traktoriaus gali būti jungiamos įvairios sėjamosios ir sodinamosios. Svarbu žinoti, kad sodinimui ir sėjimui dažniausiai reikalingi atskiri priedai. Grūdų sėjamoji naudoja kitokią techniką, tai yra sudėtingesnis ir visai kitokios specifikos priedas. O pavyzdžiui, bulviasodė, tvirtinama prie traktoriaus su specialia tampa.

Kur įsigyti priedus?

Jeigu Jums reikalinga žemės ūkio technika, jos pardavėjų galite rasti ir internete. Visuomet rinkitės tokius, kurie specializuojasi žemės ūkio technikos pardavime. Rizikinga dairytis į skelbimus ir pirkti dėvėtą techniką, nes taip nebūsite tikri, kad įsigysite kokybišką įrangą. Kiekvienas priedas, ar tai būtų mėšlo kratytuvai, ar sėjamoji – kainuoja nemažus pinigus, tad geriausiai įrangą įsigyti su garantija ir iš oficialių tiekėjų.

By

Posted in

Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *