Šiuolaikinis internetas – jo galimybės ir  privalumai

šviesolaidinis internetas
Photo by Brett Sayles on Pexels.com

Ar kada paskaičiavote, kaip dažnai naudojatės internetu? Šiandien internetas reikalingas ne tik informacijai gauti, dirbti ar mokytis. Jis naudojamas namuose įvairiuose įrenginiuose. Todėl interneto kokybė ir sparta su metais tik labiau aktualėja. Sakoma, kad gyvename IT amžiuje, kur atsiveria vis naujesnės galimybes. Kaip jas išnaudoti visas?

Kokį internetą rinktis?

Lietuva jau kurį laiką gali didžiuotis, jog yra šalis, kurioje interneto ryšys yra vienas sparčiausių pasaulyje. Tai ne tik mūsų mažos šalies privalumas, bet ir puikiai išvystyta internetui reikalinga infrastruktūrą. Taigi šiandien greitu ir kokybišku internetu šalyje gali mėgautis kiekvienas. Pasirinkti tikrai yra iš ko.

Nemažai biurų ir gyventojų vis dar naudojasi plačiajuosčiu internetu. Jis ilgą laiką buvo naudojamas visoje šalyje. Ypač, jeigu Jums pakanka ne itin spartaus interneto ir nesinaudojate juo be perstojo, tai yra puikus pasirinkimas ir dažniausiai yra pigiausias, ką gali pasiūlyti interneto tiekėjas.

Tie, kas nori mėgauti visais interneto teikiamais privalumais, nesibaiminti dėl siunčiamų duomenų kiekio ir saugumo bei pamiršti apie stringantį internetą ar šokinėjantį greitį, renkasi šviesolaidinį internetą. Tai šiuolaikinis sprendimas, kuris yra tinkama stiek namams, tiek biurams.

Tie, kas nori mėgautis internetu, nepriklausomai nuo vietos, renkasi mobilųjį internetą. Šiandien mobilus internetas taip pat yra kokybiškas ir sparus. Juo galima naudotis namuose, vykstant poilsiauti, leidžiant laiką sodyboje ir pan.

Kaip sužinoti interneto greitį?

Net jeigu Jūsų namuose ar biure vis dar naudojamas plačiajuostis, dar nereiškia, kad būtinai reikia keisti internetą arba interneto tiekėją. Jeigu naudojatės intrenetu ir jaučiate, kad greičio Jums pakanka ir dėl to nekyla jokių nesklandumų, gal pokyčių ir nereikia. Tačiau jeigu matote, kad interneto greitis yra nepakankamas, Jums atsibosta laukti, kol siunčiami duomenys, pagalvokite, ar ne laikas keisti interneto planą arba tiekėją. Interneto greitį galite sužinoti tiesiog internete. Gali būti, kad netgi Jūsų mieste internetą siūlantis tiekėjas savo svetainėje turi interneto greičio matuoklę. Vieno mygtuko paspaudimu galite sužinoti, kokio greičio yra Jūsų internetas ir pamąstyti, ar reikėtų kažką keisti.

Kaip pakeisti tiekėją?

Jeigu nusprendėte, kad laikas atnaujinti interneto sutartį, pirmiausia pagalvokite apie tai, koks interneto planas Jums reikalingas. Skirtingi tiekėjai siūlo įvairius planus, tad pasidomėkite, kuris būtų pats patogiausias Jums. Pavyzdžiui, šiandien pasirašant vieną sutartį gali būti užsakomas ne tik internetas, bet ir išmani interneto TV. Tai puikus būdas sutaupyti ir mėgautis interneto bei išmaniosios TV galimybėmis, Pasidomėkite, galbūt kaip tik tokį pasiūlymą turi ir Jūsų interneto tiekėjas.

By

Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *