Kokios vonios plytelės yra geriausias pasirinkimas grindims?

plytelės

Renkantis vonios plyteles grindims, rekomenduojama atsižvelgti į plytelių ilgaamžiškumą ir atsparumą vandeniui. Vonios kambariuose yra didelis drėgmės lygis, o grindys turi atlaikyti ilgalaikį vandens poveikį, nepažeistos ar neiškrypusios. Keraminės ir porcelianinės plytelės yra populiarus vonios grindų pasirinkimas dėl savo ilgaamžiškumo ir atsparumo vandeniui. Šias plyteles taip pat lengva prižiūrėti, jos būna įvairių stilių ir dizaino. Svarbu pažymėti, kad sienų plytelės netinka grindims, nes jos nėra tokios patvarios kaip grindų plytelės ir gali lūžti bei trupėti.

Keraminės plytelės puikiai tinka vonios kambariui, nes jos atsparios drėgmei ir nesugeria kvapų ar bakterijų, o tai reiškia, kad laikui bėgant susikaupia mažiau nešvarumų (tai pravers, kai ateis laikas dezinfekuoti vonios kambarį). Porcelianinės vonios plytelės yra atsparesnės dėmėms, drožlėms ir kitiems pažeidimams nei keraminės, nes susidaro esant didesniam slėgiui ir aukštesnei temperatūrai, todėl yra kietesnės nei tradicinės keraminės grindų plytelės. Skirtingai nuo keraminių plytelių, porceliano spalva eina per visą plytelę, o tai reiškia, kad grindų plytelių drožlės nebus tokios akivaizdžios. Tačiau šlapios jos gali būti slidžios, todėl vonios kambario grindys gali būti nesaugios. Porcelianinės plytelės yra įprastas sienų ir vonios apvadų pasirinkimas, tačiau jos tinka vonios grindų plytelėms, jei šalia tualeto ir dušo paklojate kilimėlį, kad nepaslystumėte.

Kitas svarbus veiksnys, į kurį reikia atsižvelgti renkantis vonios plyteles grindims, yra atsparumas slydimui ir sauga. Vonios kambarys yra didelės rizikos vieta paslysti ir nukristi, o grindys turi užtikrinti tinkamą sukibimą, kad būtų išvengta nelaimingų atsitikimų. Galimos įvairių stilių ir dizaino neslidžios plytelės, užtikrinančios, kad saugumas neturi būti estetikos sąskaita, jos bus ir saugios ir gražios. Taip pat verta atsižvelgti į plytelių dydį ir formą, nes didesnės plytelės gali būti slidesnės nei mažesnės.

Renkantis vonios grindų plyteles taip pat svarbu atsižvelgti į estetinį patrauklumą ir dizaino galimybes. Vonios plytelės turėtų papildyti bendrą vonios kambario dizainą ir sukurti darnų vaizdą. Neutralios spalvos plytelės yra populiarus pasirinkimas, nes jos suteikia universalių spalvų derinį, kurį galima paryškinti ryškiomis spalvomis ir aksesuarais. Taip pat yra įvairių tekstūrų ir apdailos variantų, įskaitant matines, blizgias ir tekstūruotas plyteles. Svarbu pasirinkti tokias plyteles, kurios ne tik puikiai atrodytų, bet ir būtų funkcionalios bei praktiškos vonios aplinkai.

By

Posted in

Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *