Plaukimas Lakaja – pažintis su Lietuvos gamta iš arti

baidarės

Plaukimas baidarėmis Lietuvoje yra populiarus pasirinkimas laisvalaikiui. Jeigu dar nebandėte, būtinai leiskitės į žygį su baidarėmis. O svarbiausia, kad jis kiekvieną kartą gali būti kitoks. Net jeigu jau esate plaukę baidarėmis, tai plaukimas Lakaja ar kita dar neišbandyta upe kiekvieną kartą yra vis kitoks. Todėl baidarės niekuomet neatsibosta, o kiekviena upė nustebina vis kitaip.

Kuo įdomi Lakajos upė?

Lakajos upė teka Labanoro giria, todėl tai yra išskirtinai nepaprastus vaizdus dovanojanti upė. Labanoro giria yra nepaprasto grožio Lietuvos dalis, todėl pasimėgauti plaukimu jos apsuptyje yra labai geras laisvalaikio praleidimas. Jeigu Jums patinka leisti laiką gamtoje, jeigu mėgstate stebėti miško vaizdus plaukiant upe, jeigu norisi pasilepinti natūralios gamtos garsais, tuomet plaukimas Lakaja tikrai Jus sužavės.

Dažniausiai baidarių nuoma užsiimantys verslininkai įspėja, kad vienintelis Lakajos trūkumas yra kiek sudėtingesnis jos pasiekimas. Tai reiškia, kad iki starto gali tekti važiuoti vingiuotais žvyro keliais, tačiau atvykus pramogauti, daugeliui plaukikų tai netrukdo, nes tėra tik smulkmena ir tik mažoji dalis visoje, kupinoje naujų įspūdžių dienoje.

Dažniausiai tai upė, kuri pasirenkama plaukiant ne pirmą kartą. Pavyzdžiui, jeigu jau plaukėte Žeimena, reikėtų žinoti, kad Lakaja yra vandeninga upė, kuri yra šiek tiek siauresnė nei Žeimena. Taigi, joje gali būti kiek sudėtingiau įveikti kliūtis, o tai yra gera naujiena tiems, kurie mėgsta, kai plaukime būna iššūkių, kuriuos būtų galima įveikti.

Taip pat plaukimas Lakaja patiks tiems, kurie jau yra plaukę Kiaunos upe. Lakaja yra už ją kiek platesnė ir vandeningesnė, todėl plaukiant ja nereikės vargintis kiekvieną kartą baiminantis, ar baidarė neužklius, ar nereikės per kliūtis jos neštis.

Kaip pasiruošti plaukimui?

Jeigu kaip tik planuojate plaukimą baidarėmis, reikėtų tinkamai jam pasiruošti. Plaukimas Lakaja gali padovanoti neišdildomų įspūdžių. Ypač, jeigu pasirinksite nakvoti stovyklavietėje ir miegoti palapinėse. Tai puiki patirties tiems, kurie nori leisti laisvalaikį gamtoje. Tokiam laisvalaikiui nepamirškite tinkamai pasiruošti. Reikėtų pasirūpinti ne tik atsarginiais drabužiais, bet ir maisto atsargomis, vandeniu. Taip pat iš ankto sužinokite, ar stovyklavietėje bus malkų, ar bus galima užsisakyti papildomų pramogų, pavyzdžiui, mobilios pirties ra kubilo nuomą. Kai kuriose stovyklavietėse jau yra netgi elektra, tad poilsis gamtoje bus ne tik nemalonus, bet ir patogus.

By

Posted in

Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *