Kuo Jus gali nustebinti šilumos siurbliai oras-vanduo?

šilumos siurbliai

Jeigu pradedame kalbėti apie namų statybas, tai vienas pagrindinių klausimų tampa šildymas. Tenka spręsti nemažai klausimų bei dilemų – ką pasirinkti, kas bus efektyvu, kiek kainuos vienas ar kitas sprendimas bei ar bus pasirinktas šildymo būdas efektyvus. Žinoma, jeigu neturite kompetencijos išspręsti šiuos klausimus, tai geriausia būtų pagalbos kreiptis į šilumos siurblius parduodančias įmones, kurie galės Jums padėti nuspręsti, ar šilumos siurbliai oras-vanduo bus tas šildymo metodas, kuris bus pats efektyviausias Jūsų būstui.

Visų pirma turime susipažinti su šilumos siurblio, kuris veikia principu oras-vanduo, veikimo principais. Šie prietaisai paima energiją iš turimo šaltinio ir po atlikto šildymo veiksmo perduoda ją atgal į tuos pačius šaltinius. Tuomet, kai veikia šilumos siurbliai oras-vanduo, tai jie paprasčiausiai pasiima energiją iš lauko oro ir perduoda ją į pastato vandeninę sistemą. Pastaroji dažniausiai per radiatorius, rečiau – per įrengtą grindinį šildymą ar dar kito tipo įrenginius, kuriuos Jūs pasirenkate namo šildymui, paskleidžia po patalpas. Šiam veiksmui atlikti yra reikalinga elektros energija. Tad priklausomai nuo to, kokio ploto yra šildomos patalpos bei kokio tipo šilumos siurbliai oras-vanduo yra pasirinkti, priklausys ir Jūsų patiriamos šildymui skirtos išlaidos.

Kaip ir kiekvienas daiktas, taip ir šilumos siurbliai oras-vanduo turi savus trūkumus bei privalumus. Iš tikrųjų būtų ne taip lengva sugalvoti, kodėl nesirinkti minimų šilumos siurblių, nes jų teigiamų savybių yra daug daugiau. Tad turite žinoti, kad šio tipo įrenginiai visų pirma šilumą gamina tausodami gamtą. Šis niuansas yra itin vertinamas šiuolaikinės visuomenės ir į tai daugelis pirkėjų atsižvelgia. Taigi iš vieno kilovato elektros, kuri pagaminama ypač efektyviose oras-vanduo elektrinėse, galima išgauti iki šešių kilovatų šilumos.

Vartotojai labai greitai pastebėjo, kad naudotis šiuo šilumos siurbliu yra tikrai patogu bei nesudėtinga. Pastebima, kad pats montavimo procesas yra sąlyginai paprastas. Geriausia įrangą yra patikėti montuoti šį darbą išmanantiems specialistams. Svarbu ir tai, kad įsirengiant šilumos siurblius oras-vanduo net nereikia gręžti jokių specialių giluminių gręžinių. Be to neprireiks ir jungtis prie bendro vartotojų tinklo arba įrenginėti sandėliavimo patalpų kurui ir pan.

By

Posted in

,

Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *